پورحیدری: در فصل گذشته همه به به، چهچه می‌کردند/ چرا در طول فصل این حرف‌ها را نمی‌زدند؟

سرپرست استقلال با انتقاد از اظهارات اخیر کادرفنی سابق آبی‌ها گفت برایش عجیب است که چرا در طول فصل این اظهارات مطرح نمی‌شد. او می‌گوید، نمی‌داند این حرف‌ها از کجا درآمده است.

منصور پورحیدری در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت استقلالی‌ها در اردوی ارمنستان گفت: بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارند و ما با دوستان در ارمنستان مدام در ارتباطیم. مربی خارجی مد نظر استقلال هم در این اردو به تیم اضافه شده و همه چیز مهیا است تا تیم با قدرت وارد لیگ شود. استقلال تا جایی که من می‌دانم روز پنج‌شنبه یک بازی تدارکاتی خواهد داشت و روز جمعه هم تیم به ایران بر می‌گردد. البته برد و باخت در این بازی‌ها اهمیت ندارد و مهم شناخت بازیکنان از یکدیگر در شرایط مسابقه است.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات اخیر برخی اعضای کادرفنی سابق استقلال علیه این تیم و مطالبی تحت عنوان خیانت داخلی در استقلال چیست، بیان کرد: من در نیم فصل دوم با توجه به مشکلاتی که برایم ایجاد شد کمتر کنار تیم بودم ولی هروقت هم می‌آمدم از این صحبت‌ها نبود. دو جلسه با کادرفنی در خدمت هیات مدیره رفتیم و آنجا هم از این حرف‌ها نمی‌زدند و مدام به به چهچه می‌کردند. واقعا نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا در می‌آید.

سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که به نظرش چرا الان این صحبت‌ها مطرح می‌شود و در طول فصل کسی به این مطالب نمی‌پرداخت، گفت: واقعا برای خودم هم عجیب است که چرا الان این حرف‌ها زده می‌شود. چرا در طول فصل کسی این حرف‌ها را نمی‌زد. دست کادرفنی قبلی درد نکند. آنها زحمت کشیدند ولی یک سری کمبودها داشتیم که باعث شد کارها پیش نرود. این کمبودها مثل مصدومیت چند بازیکن و جدایی کرار بود. البته کرار بازیکن بد اخلاقی بود و حرف من این است که نشد جایگیزینی برایش پیدا کنیم.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به قرعه کشی لیگ برتر چیست که قرار است امشب (سه‌شنبه) برگزار شود، بیان کرد: ان‌شاءالله که قرعه خوبی برای ما در می‌آید. البته فرقی هم ندارد چون تیم‌ها در حال حاضر همگی قدرتمند هستند و بازی آسانی وجود ندارد. البته من شنیده‌ام که ظاهرا بعد از سه بازی بازهم لیگ تعطیل می‌شود و آدم نمی‌داند چه بگوید.

پورحیدری در پاسخ به این سوال که آیا همچنان از کی‌روش انتقاد خواهد کرد، گفت: نه، من واقعا دیگر درباره کی‌روش صحبت نمی‌کنم. از اولش هم من بحث فنی با کی‌روش نداشتم. بحث من درباره اخلاق اوست که دیگر درباره این مسئله هم صحبت نمی‌کنم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار