احمد عبدالله‌زاده: دلم با فولاد بود

من علاوه بر فولاد از چند تیم دیگر نیز پیشنهاد داشتم ولی دلم با فولاد بود و خدا خواست که در این تیم بمانم

هافبک تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: من علاوه بر فولاد از چند تیم دیگر نیز پیشنهاد داشتم ولی دلم با فولاد بود و خدا خواست که در این تیم بمانم.

احمد عبدالله‌زاده اظهار کرد: من هشت سال از رده سنی نوجوانان تا بزرگسالان در فولاد بوده ام و مدیون این باشگاه هستم و با توجه به این که آقای سعداوی هم سرمربی تیم شده است، تصمیم گرفتم که در فولاد بمانم و ان‌شاءالله بتوانم به تیم کمک کنم.

وی گفت: به هر حال قبل از تمدید قرارداد مشکلاتی وجود داشت که طی صحبت هایی که با سرمربی تیم و مدیرعامل باشگاه داشتم، حل شد و اکنون در تمرینات تیم شرکت می کنم و مشکل خاصی هم نیست.

این بازیکن تیم فوتبال فولادخوزستان بیان کرد: شرایط تیم خوب است و بازیکنان به 70، 80 درصد از آمادگی رسیده اند و ان‌شاءالله تا آغاز لیگ با برگزاری اردو و بازی های تدارکاتی، به شرایط بهتری خواهیم رسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فولاد امسال می تواند نتیجه بهتری نسبت به سال گذشته کسب کند؟ گفت: باید دید شرایط در بازی ها به چه صورت است ولی تیم مان جوان است و بازیکنان با تجربه ای هم مانند اسماعیل شریفات، عبدالله کرمی و ایوب والی دارد و ان‌شاءالله که بتوانیم با یک تیم خوب، راهی مسابقات شویم و دل هواداران را شاد کنیم.

عبدالله‌زاده در پاسخ به این سوال که با توجه به این که اردوهای قبلی همراه با تیم نبوده اید آیا از سایر بازیکنان عقب نیستید؟ عنوان کرد: در مدتی که نبودم به صورت انفرادی تمرین داشتم. البته از کارهای ترکیبی تیم کمی عقب افتاده ام ولی در چند روزی که همراه با تیم بوده ام، تقریباً جبران شده است و ان‌شاءالله تا آغاز لیگ به آمادگی دلخواه نیز خواهم رسید.

وی بیان کرد: سال گذشته هم تیم خوبی داشتیم ولی مشکل گلزنی داشتیم. امسال هم تیم مان تقریبا خوب است فقط در یکی دو پست کمبود بازیکن داریم و باید یک مهاجم شش دانگ جذب کنیم که با جذب این بازیکن، فکر می کنم تیم مان در جریان مسابقات موفق باشد. به هر حال آن چه در حال حاضر مشخص است، نشان از این می دهد که تیم خوب و جوانی داریم.

هافبک تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: با آمدن سعداوی، اتحاد و همدلی در تیم بیشتر شده است و همه بازیکنان نیز از او شناخت کافی دارند و صمیمیت بسیار است و ان‌شاءالله بتوانیم با عملکردمان، هم نظر سرمربی را جلب و هم دل هواداران را شاد کنیم.

وی در پایان گفت: من از نفت آبادان و چند تیم دیگر نیز پیشنهاد داشتم ولی دلم با فولاد بود و خدا خواست که در این تیم بمانم و به آن کمک کنم و خودم هم چنین چیزی را می خواستم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار