ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه کرج- قزوین و تهران- کرج

ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه کرج- قزوین و تهران- کرج

عصر خودرو- پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج- قزوین و تهران- کرج نیمه سنگین گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از پایگاه خبری پلیس راهور ناجا، ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین محدوده استاندارد تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین گزارش شده است.
سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
براساس گزارش های دریافتی در استان های مازندران و گیلان در اکثر محورها و در استان گلستان در محورهای آزادشهر و جنگل گلستان بارش پراکنده باران اعلام شده است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است؛ ضمن اینکه آخرین اطلاعات ترافیکی در سایت www.rahvar120.ir قابل دسترسی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار