جمع آوری زباله های عفونی بیمارستانی ورامین در اولویت قرار دارد

علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که زباله های بیمارستانی باید به صورت ویژه جمع آوری شوند، اظهار داشت: زباله های عفونی بیمارستان ها، خطرات بهداشتی فراوانی را برای شهروندان به همراه دارند و به همین خاطر باید جمع آوری زباله های عفونی این مراکز با جدیت دنبال شود.

شهردار ورامین افزود: جمع آوری زباله های عفونی بیمارستان های فعال در شهر ورامین یکی از اولویت های مدیریت شهری بوده که با جدیت و در قالب مدیریت پسماند اجرایی می شود.

حیدریان با اشاره به برگزاری جلسات و نشست های هماهنگی میان دستگاه ها و نهادهای مختلف گفت: به منظور جمع آوری زباله های عفونی بیمارستانی ورامین، جلسات هماهنگی و تبادل نظر میان شهرداری، شبکه بهداشت و درمان، نظام پزشکی، مسئولان بیمارستان های منطقه برگزار و این مهم ادامه پیدا می کند.

وی بیان داشت: حفظ و ارتقای وضعیت بهداشتی شهری یکی از اولویت های جدی مدیریت شهری است و این مهم با جدیت از سوی شهرداری و از طریق سازمان مدیریت پسماند پیگیری خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار