برخی بی‌حجابی‌ها از روی جهل است/لزوم توجه نسبت به حجاب در ادارات

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسین طیبی‌فر شامگاه دوشنبه در تجمه هزاران نفری عفاف و حجاب در اصفهان که با رویکرد حفاظت از حریم خانواده برگزار شد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاورد یک سلسله سیاسی و فرهنگی است، اظهار داشت: این انقلاب بساط نظام استکبار را برچیده و با اقتدار و همراهی مردم پایدار مانده است.

وی با بیان اینکه نخستین رویکرد دشمن برای مبارزه با انقلاب جنگ تن به تن و خونین بود، اضافه کرد: مهم‌ترین این مبارزات هشت سال دفاع مقدس بود که ناکام ماند.

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق(ع) قم در ادامه با بیان اینکه دشمن با تغییر رویکرد و در غفلت برخی از مسئولان تهاجم فرهنگی را آغاز کرده که امروز به ناتوی فرهنگی تبدیل شده است، بیان داشت:‌ در این راستا رهبر معظم انقلاب در این خصوص هشدارهایی پی در پی دادند ولی برخی از مسئولان به آن توجه نداشته و اجازه برخورد توسط ملت فهیم ایران را ندادند.

وی با بیان اینکه تبلیغ اشرافی گری حتی در نمازهای جمعه از جمله اقدامات برخی از مسئولان در راستای همراهی با تهاجم فرهنگی غرب است، افزود: از جمله نتایج این امر را می‌توان بی حجابی و بدحجابی د ر جامعه دانست.

حجت‌الاسلام طیبی‌فر در ادامه با بیان اینکه تاثیر بی‌حجابی یک زن بسیار بوده و نمونه‌های آن را در طول تاریخ شاهد بوده‌ایم، ابراز داشت: یک زن منحرف زمینه را برای شکافتن فرق مبارک امیرالمومنین (ع) را فراهم کرد، یک جاسوس انگلیسی می‌گوید قلعه‌های اسلامی اندلس فرو نریخت مگر زمانی که حجاب زنان اندلسی فرو ریخت.

وی با اشاره به اینکه هر چادری که از سر بانوان برداشته شود در واقع امید دشمن به نابودی کشور را ۱۰  برابر می‌کند، افزود: باید توجه داشته باشیم که بسیاری از شهدا نیز در وصیت‌های خود نسبت به رعایت و حفظ حجاب در جامعه تاکید داشته‌اند و ما نباید این موضوع را فراموش کنیم.

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم با اشاره به اینکه برخی از بی‌حجابی‌ها در جامعه از روی جهل است، اضافه کرد: برخی نیز از روی چشم و هم چشمی است ولی در این میان برخی به دلیل ضربه زدن به انقلاب و برای شکستن حرمت جمهوری اسلامی ایران این کار را انجام می‌دهند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه برخی از فیلم‌های هالیوودی که در دسترس مردم قرار می‌گیرد به بی حجابی‌ها دامن می‌زند، بیان داشت: برخی از همین فیلم ها با مجوز وزیر ارشاد اکران می‌شود؛ اما وقتی وزیر ارشاد خود آن فیلم ها را می‌بیند می‌گوید که من خجالت می کشم این فیلم را ببینم؛ باید گفت که برخی مسئولین خجالت نمی کشند حقوق جمهوری اسلامی را می گیرند اما وظیفه خود را انجام نمی دهند.

حجت‌الاسلام طیبی‌فر با اشاره به اینکه برخی از مسئولان باید نسبت به حفظ حجاب توجه داشته باشند، اضافه کرد: مردم بر این باورند که اول باید حجاب در ادارات مورد توجه باشد و بعد در دانشگاه‌ها، مدارسٰ‌کوچه و خیابان‌ها آموزش داده شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار