هم اکنون از تخفیفات ویژه ی فروش Ultimate Game مایکروسافت بهره مند شوید

فروش Ultimate Game Sale بازی های Xbox اخیرا آغاز شده و این بدین معنی است که شما می توانید در خرید بازی های محبوبی همچون Halo 5: Guardians, Call of Duty: Black Ops III, The Witcher 3: Wild Hunt, Star Wars Battlefront و هم چنین بازی Red Dead Redemption با قابلیت سازگاری کنسول ها از تخفیفات ویژه ای برخورد دار شوید.

البته این فعلا کوچک ترین بخش از این لیست فروش جدید و گسترده می باشد و بدون شک بیش از ۲۵۰ بازی مختلف با قیمت ها مناسب در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که برای تمامی پلتفرم های Xbox One, Xbox 360 و ویندوز ۱۰ می باشد.

در کنار آن کاربران گلد سرویس Xbox Live نیز می توانند از ۱۰ درصد تخفیف بیشتر برای خرید بازی هایی که قیمت بالاتری دارند بهره مند شوند که این امر خود بسیار قابل استفاده است.

3093040-ultimate

برای دیدن تمامی بازی های جدید این لیست می توانید به وبلاگ رسمی Major Nelson مراجعه کنید. در این وبلاگ پستی جدید قرار داده شده است که تمامی بازی های Xbox 360 که با قابلیت سازگاری کنسول ها قابل اجرا بر روی Xbox One می باشند نیز ارائه شده اند.

مایکروسافت به طور معمول بازی های مختلفی را در زمان ها مناسب به کاربران سرویس Xbox Live ارائه می کند که دارای قیمت های عالی می باشند. با این حال باید بدانید که لیست فروش Ultimate Game Sale بازی های بسیار بیشتری در خود داشته و پیشنهادات ویژه ای و تخفیفات خوبی به کاربران می دهد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار