X بستن تبلیغات
5. Fixed

خواسته مردم سرعت در برخورد با حقوق‌بگیران نجومی است

به گزارش پارس نیوز،

ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب ایران‌زمین، در پاسخ به سوالی پیرامون زمینه‌ها و عواقب دریافت حقوق‌های نجومی توسط برخی مدیران اظهار داشت: این پدیده پرمخاطره‌ترین مسئله‌ای است که تاکنون انقلاب اسلامی را تهدید کرده و نظام هم در معرض آسیب جدی قرار گرفته است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه به لحاظ اهمیت موضوع، رهبر انقلاب نیز در این باره ورود پیدا کردند، گفت: پیرو همین تاکیدات رهبری رئیس‌جمهور نیز وارد این قضیه شده و با دستوراتی پیگیری این مسئله را خواستار شدند که نشان‌دهنده اهمیت بالای این موضوع است.

دبیرکل حزب ایران‌زمین با اشاره به فسادهای اقتصادی به عنوان خطری بالاتر از تهدیدات خارجی دشمنان اظهار داشت: باید با این پدیده که چهره زیبا و شفاف نظام اسلامی را تهدید کرده برخورد کرده و هرچه سریع‌تر این لکه ننگ از دامن نظام زدوده شود.

وی با بیان اینکه این قابل تحمل نیست که مدیرانی که باید در خدمت مردم باشند به خدمت منافع خود درآیند، گفت: کسانی که هدف‌شان برای راهیابی به نهادهای دولتی و خصوصی تامین منافع شخصی و خانوادگی خودشان است، مغایر با ماهیت نظام جمهوری اسلامی هستند.

رئوفیان ادامه داد: صرف‌نظر از اینکه این دریافت‌کنندگان حقوق‌های نامتعارف مربوط به کدامیک از جناح‌های سیاسی هستند باید بدون برخورد سیاسی ضمن استرداد مازاد دریافتی‌ها به بیت‌المال، مرّ فرامین رهبری در برخورد با این افراد مورد اجرا قرار گیرد.

دبیرکل حزب ایران‌زمین در همین راستا افزود: مردم این انتظار را دارند که با سرعت و دقت و بدون ملاحظات خاصی با دریافت‌کنندگان نجومی برخورد شود.

رئوفیان در پایان با اشاره به نقش نهادهای نظارتی در پیشگیری و مقابله با تخلفات اقتصادی اظهار داشت: مجلس باید به اصلاح قوانین اقدام کند و قوانین متناقض را بازبینی کنند تا این مسئله به صورت نظام‌مند بررسی و اصلاح شود. همچنین قوه قضاییه نیز باید با قدرت و دقت وارد این مسئله شده و با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی برخورد لازم را به عمل آورد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار