در فوتبال فقط کریس رونالدو را تحسین می‌کنم

ریکاردو کوارشما، ستاره باتجربه تیم ملی پرتغال، اعلام کرد کریس رونالدو تنها فرد در دنیای فوتبال است که او را تحسین می کند.

به گزارش مشرق، بعد از مصدومیت رونالدو در دیدار یورو 2016، کوارشما جای او را در زمین گرفت و کمک کرد تا پرتغال با پیروزی 1-0 مقابل فرانسه، قهرمان این رقابت ها شود.

رونالدو که با چشمانی اشکبار از زمین خارج شده بود، در دقایق پایانی به روی نیمکت پرتغال برگشت و از کنار زمین هم تیمی هایش را هدایت کرد؛ اتفاقی که تحسین دوباره کوارشما را به همراه داشت.

او به خبرنگاران گفت:" رونالدو علی رغم مصدومیت متوقف نشد. او همیشه از تیم حمایت می کند و به همین دلیل است که من نه تنها به عنوان یک دوست، که به عنوان یک فرد او را در فوتبال تحسین می کند. من قدرت او را ستایش می کنم.

ما یک کاپیتان فوق العاده داشتیم و بازی کردن در کنار او یک افتخار است. همه پرتغالی ها باید به داشتن او افتخار کنند.

منتقدانش در حالی در مورد او صحبت می کنند که او را نمی شناسند. او آدم فوق العاده ای است؛ یک کاپیتان فوق العاده. او شایسته همه چیزهایی است که در فوتبال به آن رسیده است. او همیشه اعتماد به نفس دارد و مثبت فکر می کند و این چیزی است که به ما هم منتقل می کند."

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار