سوءاستفاده بهزیستی از فرزند یک شهید

خبرگزاری میزان: معاون مشارکت های مردمی بهزیستی تبریز گفت: انتشار عکس فرزند شهید احمدی روشن در بنری که به منظور ترغیب مردم برای مشارکت در اطعام ایتام استفاده شده، تنها یک بی سلیقگی بود.

جواد ایمان زاده در گفت و گویی گفت: بابت انتشار اشتباه عکس فرزند شهید احمدی روشن در بنری که به منظور جلب مشارکت مردم برای حضور در طرح اطعام ایتام بود، عذرخواهی می کنیم.

سوءاستفاده بهزیستی از فرزند یک شهید

وی افزود: برای چاپ بنرها، بهزیستی استان آذربایجان شرقی با بخش خصوصی قرار دارد و به این خاطر که برای آماده کردن صندوق فطریه ها خود را آماده می کردیم، دقت چندانی به بنرهای منتشر شده نشد.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی تبریز در خصوص تعداد بنرهای نصب شده در سطح شهر خاطرنشان کرد: تنها 2 بنر با عکس فرزند شهید احمدی روشن در سطح شهر نصب شده بود که یکی از آنها در جلو درب بهزیستی تبریز بود.


واکنش مادر شهید احمدی روشن به بنر بهزیستی/ فرزندان شهدا یتیم نیستند

خبرگزاری میزان: مادر شهید احمدی روشن گفت: انتظار نداشتیم مسئولان بهزیستی تبریز عکس فرزند شهید احمدی روشن را در بنرهای اطعام ایتام خود استفاده کنند.

صدیقه سالاریان در گفت و گویی گفت: پس از چاپ بنری با عکس «علیرضا»، فرزند شهید احمدی روشن توسط بهزیستی تبریز، خانواده مراتب ناراحتی و اعتراض خود از این اشتباه را به سازمان بهزیستی اعلام کرد.

وی افزود: بنر سازمان بهزیستی در رابطه با اطعام ایتام در ماه مبارک رمضان بود و متاسفانه در این بنر از بهترین عکس علیرضا که در آغوش مقام معظم رهبری قرار داشته استفاده شده است.

مادر شهید احمدی روشن با تاکید بر اینکه « فرزندان شهدا یتیم نیستند» اظهارکرد: فرزندان شهدا یتیم نبوده بلکه پدران آنها همواره پس از شهادت نیز ناظر بر امور آنها هستند.

سالاریان در خصوص استفاده از تصاویر فرزندان شهدا در بنرهای مختلف اظهارکرد: انتظار ما این است که اگر قرار است از تصاویر فرزندان شهدا استفاده شود، در استفاده از عکس ها دقت لازم صورت گیرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار