ترکی‌الفیصل آرزوهای محالش را به زبان آورد!

به گزارش پارس نیوز،

سعدالله زارعی، کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به جلسه برگزار شده گروهک منافقین با حضور سعود الفیصل، رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان در شب گذشته اظهار داشت: در واقع ترکی الفیصل به عنوان نماینده رسواترین رژیم جهان در رسواترین گروه اپوزیسیون ضد ایرانی صحبت کرد و بالطبع سخنان رسوایی‌اش را به زبان جاری کرد.

وی با اشاره به بخشی از سخنان ترکی الفیصل مبنی بر اینکه «خواست مخالفین نظام ایران و ما سرنگونی حکومت ایران است و این خواست به زودی محقق خواهد شد»، گفت: وی از آرزویی صحبت کرده که جریانات مخالف جمهوری اسلامی بیش از 37 سال در مسیر رسیدن به آن به سر می برند و این آرزو هرگز محقق نخواهدشد.

این کارشناس مسائل خاورمیانه ادامه داد: سخنان مسئول سابق امنیت عربستان در حقیقت سخنانی واکنشی نسبت به شرایطی است که سعودی‌ها در آن قرار دارند و آن درگیری در عرصه داخلی و خارجی این کشور است.

زارعی با بیان اینکه این قبیل اظهارات از زبان دشمنان جمهوری اسلامی برای ایران تازگی ندارد، افزود: اما رژیم عربستان در بعد خارجی درگیر جنگ پرچالش با یک کشور مسلمان و عربی است و در بعد داخلی نیز در اختلاف نظر داخلی به سر می برد و این دو مسئله برای عربستان جدید و موجب تحمل فشارهایی شده است که به بیان این قبیل اظهارنظرات می پردازد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار