آکواریوم اصفهان مجموعه‌ای فرهنگی و ارزشمند / تصاویر

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: راه‌اندازی تونل آکواریوم اصفهان علاوه‌بر اینکه فعالیت گردشگری محسوب ...

آکواریوم اصفهان مجموعه‌ای فرهنگی و ارزشمند / تصاویر

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: راه‌اندازی تونل آکواریوم اصفهان علاوه‌بر اینکه فعالیت گردشگری محسوب می‌شود و از نظر اقتصادی دارای صرفه است، یک اقدام آموزشی و فرهنگی ارزشمند است.

معصومه ابتکار در بازدید از این طرح اظهار کرد: ایجاد آکواریوم در اصفهان اقدام ارزنده‌ای است که نقش مهمی در آموزش و آشنایی مردم با ارزش دریاها، تنوع‌زیستی و گونه‌‌ای مختلف آبزیان دارد. وی اظهار امیدواری کرد، مجموعه آکواریوم اصفهان بتواند موجب آشنایی و علاقه‌مندی بیشتر مردم با طبیعت و حفظ محیط زیست دریاها شود.

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در ادامه گفت: پیشنهاد می‌کنم در کنار مجموعه ارزشمند آکواریوم اصفهان یکسری هشدارهای زیست‌محیطی مربوط به آلودگی دریا، آسیب‌ها و مخاطراتی که انسان به دریاها وارد می‌کند داده شود تا نسبت به خطرات زیست محیطی دریاها و راهکارهای مقابله با آن آگاه‌سازی صورت بگیرد.

قیمت بلیط دیدن از تونل آکواریوم اصفهان 18 هزار تومان می باشد.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار