فوت ۳ مقنی چاه بر اثر گازگرفتگی در محمدشهر

مدیر روابط عمومی آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از فوت ۳ مقنی چاه بر اثر گازگرفتگی در روستای گلستانک محمدشهر خبر داد.

آفتاب‌‌نیوز : سیدجواد موسوی در گفتگو با مهر، از فوت سه نفر در اثر گازگرفتی در چاه خبر داد و اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۸:۳۵ دقیقه اتفاق افتاد فوت ۳ مقنی چاه بر اثر گازگرفتگی در محمدشهرکه از ۲ ایستگاه آتشنشانی ۲ دستگاه خودرو امداد و نجات و ۶ نفر نیروی عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه در روستای گلستانک محمدشهر اتفاق افتاد، افزود: در این حادثه پدربزرگ، پدر و پسر که مقنی چاه و از تبعه افغان بودند در عمق ۷.۵ متری دچار گازگرفتگی شده و جان باختند.

مدیر روابط عمومی آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: با توجه به حساسیت حادثه، معاونت عملیات سازمان آتشنشانی کرج نیز در محل حادثه حضور یافت.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه این حادثه در محدوده  خدمات رسانی کرج قرار نداشت، در ابتدا نیروهای عملیاتی از محمدشهر اعزام شدند اما به دلیل کمبود ادوات و تجهیزات درخواست نیروی کمکی از آتشنشانی کرج به عنوان پوشش دهنده معین در خارج از محدوده کردند که اقدامات لازم برای اعزام نیروهای امدادی و عملیاتی انجام شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار