برخورد قاطع مجری صداوسیما با عوامل شبکه جم تی وی!+عکس

مجری صداوسیما با انتشار دو اسکرین شات از مکالمه یکی از عوامل این شبکه گفت: چندین بار پیام هایی مبنی بر ارائه رزومه به این شبکه دریافت کردم و توجهی نکردم؛ اما در آخرین مورد شخصی که ظاهرا از تصویربرداران یا مونتورهای این شبکه بود و من شناختی از وی نداشتم؛ از طریق تلگرام پیشنهاد همکاری داد.

شبکه جم تی وی

محمد پورعبداله فرشبافی اظهار داشت: قصد نداشتم این موضوع را رسانه ای کنم؛ اما پیوستن برخی بازیگران و هنرمندان به این شبکه متاسفانه ذهنیت مردم را  نسبت به قشر رسانه ای تغییر می دهد.


وی ادامه داد: در جریان هستم که تعداد کسانی که پیشنهاد این شبکه و امثال آن را نپذیرفته اند بیشتر از چند هنرمند تاریخ مصرف گذشته است که مرعوب وعده های سرخرمن آنها شده اند.

برخورد قاطع مجری صداوسیما با عوامل شبکه جم تی وی!+عکس

پیام های عوامل شبکه جم تی وی با محمد پورعبداله فرشبافی


این مجری تلویزیون  اظهار داشت: اگرچه شرایط نابسامان اقتصادی بر فرهنگ، هنر و رسانه هم تاثیر گذاشته، اما مقاومت خواهیم کرد و به بازی های رسانه ای پناه نخواهیم برد.

عضو باشگاه هنرمندان دینی گفت: این شبکه ها با خرید، دوبله و پخش بی محتواترین و غیراخلاقی ترین سریال ها فقط به فکر جیب خود هستند و با تبیین مثلث های عشقی و خیانت می خواهند قبح این مسائل را در جامعه از بین ببرند.

وی گفت: ما فرزندان ستارخانیم که خاک می خوریم و خاک نمی دهیم و امروز حفاظت از مرزهای فرهنگ و رسانه به اندازه محافظت از حرم آل الله اهمیت دارد.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی شهیدان پورعبداله فرشبافی اظهار داشت: در مقابل خون شهدا مسئولیم و نباید آتش رسانه ای دشمن را شعله ور کنیم.

گفتنی است برخی چهره های هنری بدون توجه به تامین آینده شغلی و اقامتی و با زیر پا گذاشتن شعائر و عرف ایرانی، اسلامی، به شکل فزاینده ای در حال پیوستن به این شبکه هستند.

جام نیوز

اخبار مرتبط :

اصلی ترین دلیل پخش سریالهای ترکیه ای از شبکه جم تی وی+عکس

درآمد بازیگرانی که به شبکه جم تی وی رفته اند ، چقدر است!

بازیگر محمد رسول الله به شبکه ی جم تی وی پیوست!+تصاویر

بازیگر فیلم حاتمی کیا در جم تی وی!+تصاویر

درگیری رابعه اسکویی با مدیران جم تی وی!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار