بازتاب حمله هواداران ایرانی‌ رونالدو به اینستاگرام پایه در نشریه آس

وبسایت رسمی برنامه نود - هجوم گروهی از هواداران ایرانی کریستیانو رونالدو به صفحه اجتماعی دیمیتری پایه مورد توجه رسانه های اروپا قرار گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، نشریه آس اسپانیا در وبسایت خودش به هجوم گروهی از هواداران ایرانی کریستیانو رونالدو به صفحه اینستاگرام دیمیتری پایه و توهین به این بازیکن و خانواده اش در شب گذشته پرداخته است.

ستاره تیم ملی فرانسه در نیمه نخست دیدار فینال یورو 2016 که شب گذشته با پیروزی 1-0 پرتغال به پایان رسید باعث مصدومیت کریستیانو رونالدو و در نهایت تعویض کاپیتان پرتغال شد.

در گزارش وبسایت نشریه آس به محبوبیت بالای کریستیانو رونالدو در بین هواداران پرشور فوتبال در ایران به طوری که یک نماد و قهرمان برای آن ها محسوب می شود اشاره شده و از همین موضوع به عنوان دلیل هجوم آن ها به اینستاگرام پایه و متهم کردن این بازیکن به خطای عمدی روی ستاره محبوب شان نام برده است.

در این گزارش همچنین به اینکه همه ایرانی ها در صفحه ستاره فرانسه فحاشی نکردند و کسانی هم بودند که از طرف همه ایرانی ها از پایه عذرخواهی کردند اشاره شده است.

 در انتهای این گزارش به اینکه در نهایت با قهرمانی پرتغال این رونالدو و هواداران ایرانی اش بودند که شب شادی را سپری کردند اشاره شده است.

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار