X بستن تبلیغات
5. Fixed

کارت منزلت برای مستمری بگیران تامین اجتماعی بوشهر صادر می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم پورحکیمی عصر دوشنبه در دیدار مدیران تامین اجتماعی استان بوشهر با مستمری بگیران ضمن تشکر از مدیرکل تامین اجتماعی استان برای تشکیل این جلسه و ابراز خوشحالی از دیدار با همکاران مستمری بگیر اظهار داشت: برای حل مشکلات درمانی همکاران بازنشسته تمهیداتی در نظر خواهیم گرفت.

وی بیان کرد: به‌زودی برای تمامی مستمری بگیران همکار، کارتی به عنوان کارت منزلت صادر می‌کنیم تا از طریق آن همکاران بازنشسته با مراجعه به مراکز درمانی تامین اجتماعی استان، بتوانند بدون انتظار برای دریافت نوبت پزشکان، از خدمات درمانی بهره ببرند.

پورحکیمی با تاکید بر اینکه به پاس سال‌ها تلاش همکاران بازنشسته، این اقدام صورت خواهد گرفت، افزود: اجرای سریع‌تر این موضوع، مستلزم همکاری کانون مستمری بگیران همکار استان است.

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: کمیسیون پزشکی و دندان پزشکی همواره دو موضوع چالش زای استان هستند چرا که تقاضای استفاده از آنها زیاد و عرضه آنان کم است و چون نمی توان انتظارات را برآورده کرد همیشه با ایجاد مشکلاتی در این دو بخش روبرو هستیم.

پورحکیمی با بیان اینکه بطور مثال در درمانگاه مبعث بوشهر روزانه چهار دندانپزشک بیش از ۱۲۰ بیمار را ویزیت می کنند، تصریح کرد: این در حالی است که روزانه بیش از ۵۰۰ بیمار برای دریافت نوبت دندانپزشکی به این درمانگاه مراجعه می کنند.

وی ادامه داد: با صدور کارت منزلت برای همکاران بازنشسته تامین اجتماعی و با همکاری و برنامه ریزی کانون مستمری بگیران همکار، طی یک مدت مشخص، یک دندانپزشک را مختص همکاران بازنشسته قرار خواهیم داد تا همه آنان را ویزیت نماید و ایشان بتوانند بدون در انتظار ماندن برای نوبت از خدمات درمانی تامین اجتماعی استفاده کنند.

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر تاکید کرد: استخدام فرزندان همکاران بازنشسته جزو در چارچوب آئین‌نامه‌های آزمون استخدامی سازمان و لحاظ قوانین، امکانپذیر نیست.

گفتنی است، در ابتدای این نشست، رئیس کانون مستمری بگیران همکار و همکاران بازنشسته، ضمن تشکر از مدیرکل تامین اجتماعی استان برای تشکیل این جلسه، مهم ترین خواسته های خود را با مدیران تامین اجتماعی استان در میان گذاشتند.

استخدام فرزندان بازنشستگان در تامین اجتماعی، رسیدگی به وضعیت درمانی مستمری بگیران همکار، تعیین مکانی مناسب برای کانون مستمری بگیران همکار، تسری مزایای همکاران شاغل به همکاران بازنشسته، تهیه مهمانسرا در شیراز، رسیدگی به وضعیت بیمه تکمیلی، در نظر گرفتن امکانات ورزشی و پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران همکار از جمله مهمترین خواسته های ایشان بود که مدیران تامین اجتماعی استان به این دغدغه ها پاسخ دادند.

شایان ذکر است، در پایان این نشست، با اهدای هدایایی از مستمری بگیران همکار تجلیل شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار