نمایشگاه عفاف و حجاب در ارس افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، نمایشگاه جواهرانه با حضور مسؤلین منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا در طبقه همکف مجتمع فرهنگی تجاری مشاهیر آذربایجان افتتاح شد.

در این نمایشگاه علاوه بر عرضه محصولات فرهنگی و پوشش بانوان، مفاهیم عفاف و حجاب با نگاهی به سیر تاریخی پوشش و عفاف در ایران و جهان، عفاف و حجاب در ادیان و پوشش و عفاف در علوم و اندیشه ها در قالب تابلو ارایه شده است.

همچنین به گفته محمد صادق نافذی مدیر امور اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ارس، یکی از بخش های این نمایشگاه پاسخگویی کارشناسان موسسه فرهنگی هنری و کاربردی خیبر به سوالات مراجعه کنندگان می باشد.

گفتنی است این نمایشگاه تا پایان هفته جاری از ساعت ۹ تا ۲۱ در مجتمع فرهنگی تجاری مشاهیر آذربایجان و از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در پارک کوهستان برپا می باشد.

یادآور می شود، روز گذشته نیز سمینار عفاف و حجاب با حضور نمایندگان فعال حوزه خانواده در مناطق آزاد و نمایندگان فرمانداری های آذربایجان شرقی و مسؤلین حوزه بانوان جلفا و کارگاه آموزشی برای مدیران و متولیان عفاف و کارکنان سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار