برگزاری لیگ بانوان در دستور کار هیئت فوتبال اردبیل است

به گزارش خبرنگار مهر، صمد نوتاش عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: هیئت فوتبال برگزاری لیگ‌های بانوان را در تقویم کاری خود گنجانده و برنامه‌ریزی‌های اولیه برای برگزاری انجام شده است.

وی افزود: به دلیل پتانسیل قابل توجه استان در فوتبال و فوتسال بانوان استان اردبیل می‌تواند میزبان لیگ‌های فوتبال بانوان باشد  و لازم است با مشارکت دستگاه‌ها این مهم محقق شود.

رئیس هیئت فوتبال استان تأکید کرد: حتی در صورتی که لیگ رفت‌وبرگشت برگزار نشود به دنبال برگزاری مسابقات تجمیعی هستیم تا حداقل مسابقات قهرمانی بانوان را برگزار کنیم.

به گفته نوتاش فوتبال بانوان در اردبیل از سابقه طلایی برخوردار است و در حال حاضر نیز تعداد بازیکنان فعال در لیگ‌های برتر قابل توجه و ستودنی است.

وی متذکر شد: تنها حمایت جزئی از فوتبال و فوتسال بانوان در اردبیل می‌تواند زمینه‌ساز شکوفایی تیم‌های استان شود و هیئت فوتبال در سال جاری تمامی توان خود را برای حضور تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر به کار خواهد بست.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار