موسیقی متن Civilization 6 توسط کریستوفر تین نوشته خواهد شد

موسیقی متن Civilization 6 توسط کریستوفر تین نوشته خواهد شد

کریستوفر تین که موفق شده برای اولین بار در تاریخ با یک بازی، جایزه گرمی را ببرد، برای نوشتن موسیقی متن عنوان Civilization 6 انتخاب شد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

کریستوفر تین برای آهنگ Baba Yetu در عنوان Civilization 4، موفق به دریافت جایزه گرمی در سال ۲۰۰۵ شد. قطعه جدید او Sogno di Volare نام دارد که به معنا رویا پرواز می‌باشد. در یک بیانیه، او گفت که امید به موزیک Sogno di Volare دارد تا essence of exploration را تصرف کند.

کریستوفر تین درباره آن توضیح داد:

اکتشافات فیزیکی به دنبال پیدا کردن سرزمین‌های جدید هستند، ولی همچنان، اکتشافات روحی و روانی هستند که مرزهای علم و فلسفه را گسترش می‌دهند.

او قصد دارد تا آهنگ Sogno di Volare را در تاریخ ۱۹ جولای (۲۹ تیر) در سالن کادوگانِ لندن نمایش دهد. این آهنگ توسط گروه ارکسترا The Royal Philharmonic پخش می‎شود؛ در کنار گروه‌هایی مثل Angel City Chorale ،the Prima Vocal Ensemble و Lucis. قطعه Baba Yetu و چند موزیک دیگر نیز به عنوان بخشی از رویداد «موسیقی کریستوفر تین» اجرا می‌شوند که شما می‌توانید با پرداخت ۱۵ تا ۲۵ پوند در آن حضور داشته باشید.

او دوبار برنده جایزه گرمی شده که در هر مرتبه با آلبوم Calling All Dawns (که شامل قطعه Baba Yetu می‌باشد) موفق به انجام این کار شده است. یکی از قطعه‌های عنوان  Journey که از بازی‌های انحصاری پلی استیشن می‌باشد نیز نامزد جایزه گرمی شد، ولی نتوانست برنده آن شود.

Civilization 6 تجربه بزرگی به حساب می‌آید که در تاریخ ۲۱ اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار