گلایه شدید کامبیز دیرباز بخاطر سوء استفاده از حرفهایش در دورهمی

واکنش کامبیز دیرباز به تحریف حرفهایش در دورهمی

کامبیز دیرباز که شنبه شب مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری بود از اقدام غیر حرفه ای برخی از سایت ها در مورد انتشار سخنانش در این برنامه سخن گلایه کرد.

کامبیز دیرباز در این خصوص گفت:من به شدت از اقدام غیرحرفه ای این سایت ها و خبرگزاری ها شوکه شدم و تعجب می کنم چراکه میلیون ها نفر برنامه را دیدند و همه متوجه صحبت های من در مورد بازی ام در فیلم سینمایی «اخراجی ها» شدند.

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون شنبه شب در برنامه دورهمی در پاسخ به سوال مهران مدیری مبنی بر اینکه از بازی در چه فیلمی پشیمان هستی٬ به صراحت نام فیلم سرگیجه را آورد. این در حالی است که برخی سایت ها و خبرگزاری ها با تحریف اظهارات صریح این بازیگر، نام فیلم اخراجی ها را هم در کنار فیلم مذکور آورده و اعلام کردند دیرباز از بازی در این فیلم پشیمان است!

کامبیز دیرباز و مهران مدیری

کامبیز دیرباز و مهران مدیری در برنامه دورهمی

کامبیز دیرباز در گفت وگویی کوتاه با گلایه از این اقدام غیراخلاقی، گفت:من به شدت از اقدام غیرحرفه ای این سایت ها و خبرگزاری ها شوکه شدم و تعجب می کنم از اینکه این برنامه از تلویزیون پخش شد و میلیون ها نفر برنامه را دیدند و همه متوجه صحبت های من شدند.

وی در ادامه افزود :اشاره من درباره پشیمانی از بازی در یک فیلم به صراحت درباره کم فروش ترین فیلم سینما و نقطه مقابل فیلم اخراجی ها بیان شد که اسم آن را هم در برنامه آوردم . من هیچ اشاره ای به پشیمانی از بازی در فیلم اخراجی ها نکردم؛ چراکه نه تنها از بازی در این فیلم پشیمان نیستم بلکه به بازی در اخراجی ها افتخار می کنم و معتقدم این فیلم به نوعی مسیر زندگی حرفه ای من را تغییر داد.

دیرباز در پایان خطاب به سایت های حاشیه ساز گفت:این اقدام شما اوج بی انصافی است و مطمئن باشید با این کار به اهدافتان نمی رسید.

کامبیز دیربازکامبیز دیرباز در برنامه دورهمی مهران مدیریگلایه شدید کامبیز دیرباز بخاطر سوء استفاده از حرفهایش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار