بهترین بازیکن یورو ۲۰۱۶

آقای گل یورو ۲۰۱۶ از دید ناظران فنی یوفا به عنوان بهترین بازیکن این جام انتخاب شد.به گزارش ایسنا، پس از پایان رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ که با قهرمانی پرتغال همراه بود، ناظران فنی یوفا آنتوان گریزمان را به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب کردند.تعدادی از ناظران فنی یوفا گریزمان را به خاطر عملکرد خوبش در این رقابت‌ها به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب کردند. او در این رقابت‌ها ۶ گل زد و دو پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش فراهم کرد اما در روز پایانی بازی‌ها نتوانست از شکست تیمش برابر پرتغال جلوگیری کند.لوپسکو به عنوان مدیر تیم ناظران فنی یوفا در این رابطه گفت: گریزمان در هر بازی یک تهدید بزرگ برای حریفان بود. او تلاش زیادی برای فرانسه کرد و با تکنیک بالا، تسلط در مالکیت توپ، دید فوق‌العاده در زمین و قدرت تمام کنندگی عالی توانست نظر ناظران فنی را برای رسیدن به این عنوان جلب کند.تیم ۱۳ نفره ناظران فنی یوفا شامل بزرگانی چون سرآلکس فرگوسن، دیوید مویس، ساوو میلشویچ، توماس شاف و گرت ساوث‌گیت می‌شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار