X بستن تبلیغات
5. Fixed

روبن: این شایعات خنده دار است

وبسایت رسمی برنامه نود - وینگر بایرن مونیخ آلمان شایعات مربوط به پیوستن وی به گالاتاسرای ترکیه را نادرست و خنده دار خواند.

به گزارش سایت نود، آرین روبن 32 ساله که امسال آخرین سال از قرارداد خود با بایرن مونیخ را پشت سر می گذارد، چندین پیشنهاد از باشگاه های اروپایی داشته و هنوز هیچ پاسخی به این پیشنهادها نداده است. شایعات بسیار زیادی برای خروج این ملی پوش هلندی از بایرن مونیخ به خاطر مصدومیت های طولانی وجود دارد. اما با این وجود، هافبک - مهاجم سابق رئال مادرید و چلسی تمامی این پیشنهادات را رد کرده و اصلا تمایلی برای خروج از بایرن ندارد. وی قصد دارد قرارداد جدیدی را با بایرن امضا کند.

روبن در این باره به رسانه های آلمانی گفت هر ساله این داستان تکرار می شود و همه از شایعات مختلفی که پایه و اساس درستی ندارند حرف می زنند. من رابطه بسیار عمیقی با مردم مونیخ دارم و از زندگی در این شهر بسیار راضی هستم.  من همیشه در خدمت تیم بوده و به خوبی برای این تیم بازی کرده و از بودن در اینجا راضی هستم. مهمترین چیزی که در حال حاضر به آن فکر می کنم اینست که باید بازی کنم تا در شرایط بازی کردن قرار گرفته و آماده شوم.

 

2081

 

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار