مرغ ارزان شد

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: هر کیلو مرغ زنده امروز با کاهش 100 تومانی به 4 هزار و 900 تومان درب مرغداری و 7 هزار و 500 در مراکز خرده فروشی رسیده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، با اشاره به وضعیت قیمت مرغ در بازار اظهار داشت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده با کاهش 100 تومانی به 4 هزار و 900 تومان درب مرغداری و 7 هزار و 500 در مراکز خرده فروشی رسیده است.

وی افزود: تعطیلات اخیر و بسته بودن مراکز فروش زمینه را برای افزایش قیمت مرغ در بازار فراهم کرد، اما باید گفت که  با اتمام تعطیلات نرخ هر کیلو مرغ از روز یکشنبه تا کنون 500 تومان کاهش یافته است.

یوسف خانی با اشاره به پیش بینی وضعیت قیمت مرغ بیان کرد: طی دو هفته آینده پیش بینی می شود که قیمت مرغ به مرز 7 هزار تومان که نرخ مصوب وزارت جهاد است، برسد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اشاره به وضعیت بازار ماهی اظهارداشت: دو ماهی است که قیمت ماهی در بازار با ثبات بوده  و به سبب فصل گرما و کاهش مصرف  اقلام پروتئینی تغییر چندانی نداشته است.

وی با اشاره به قیمت اقلام پرمصرف ماهی تصریح کرد: در حال حاضر هر کیلو شیر جنوب با نرخ 27 هزار تومان، کپور 15 هزار تومان،قزل آلا 12 هزار تومان، تیلاپیا 19 هزار تومان، آزاد 8 هزار و 500 تومان،هامور جنوب 20 هزار تومان،حلوا سیاه 24 هزار تومان، شوریده 22 هزار تومان، سنگسر طلایی 17 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار