X بستن تبلیغات
5. Fixed

کارت‌های بین‌المللی تجارت را تسهیل می‌کند

حمیدرضا فولادگر درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درخصوص پیوستن ایران به سازمان بین‌المللی مبارزه با پول‌شویی FATF  گفت: برای حضور جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی و انعقاد قراردادها باید تمامی جوانب سنجیده شود؛به دلیل اینکه تجربه نشان داده که کشورهای متخاصم،با بهانه های واهی مانند کم توجهی به حقوق بشر،از این موضوعات استفاده ابزاری برای نیل به اهداف خود داشته اند.

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی،افزود:درایران قانون مبارزه با پول‌شویی تدوین و تصویب ‌شده که اقدام مهمی است.

فولادگر،افزود:پیوستن ایران به سازمان بین‌المللی مبارزه با پول‌شویی FATF  باید مشروط به این باشد که دقت زیادی دراین رابطه اعمال شود و از پذیرش هرگونه تعهد فراتر از موضوع نظام مالی شفاف جلوگیری شود؛بنابراین باید مسئولان برای برخورد با این مسئله هوشیار باشند.
مستر کارت- کارت اعتباری

ضرورت رعایت ملاحظات در استفاده از کارت‌های بانکی بین‌المللی

وی درخصوص استفاده از کارت‌های بانکی بین‌المللی درکشور،گفت:باتوجه به رشد فعالیت های بین المللی اقتصادی بطورطبیعی استفاده از کارت های الکترونیکی بانکی بین المللی فعالیت های اقتصادی را تسهیل می کند.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،افزود:در انعقاد قرارداد با بانک ها و شرکت های پرداخت الکترونیکی بین المللی در خصوص کارت‌های بانکی بین‌المللی؛باید قوانین بانکداری جمهوری اسلامی و سطح ایمنی در این خصوص رعایت شود.

گفتنی است؛براساس وعده مسئولان بانک مرکزی،بازار بانکی ایران درانتظار ورود اولین کارت‌های بانکی بین‌المللی از نوع آسیایی تا سه ماه آینده است

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار