انقراض نسل؛ برخورد قرون وسطایی ماتادورهای اسپانیایی با یک گاو!

بر اساس گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، فعالان حقوق‌ حیوانات در اسپانیا کمپینی به راه انداخته‌اند که در آن خواستار لغو کامل نمایش گاوبازی در اسپانیا شدند.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، این کمپین بعد از آن به راه افتاد که فعالان حقوق حیوانات با سنتی قرون وسطایی در این کشور مواجه شدند که بر اساس آن مادر گاو نری که یک ماتادور گاوباز را شاخ می‌زند و می‌کشد باید کشته شود.

بر اساس این سنت قرون وسطایی مادر این گاو نر به این دلیل مستوجب این رفتار ددمنشانه است که دیگر گوساله‌ای به دنیا نیاورده که بتواند یک گاوباز را بکشد!

یک کمپین که با هدف برچیده‌شدن این نمایش خون‌بار در اسپانیا و جلوگیری از کشته شدن گاو مادر به راه افتاده است توجه هزاران حامی حقوق حیوانات را در این کشور به خود جلب کرده است.

این کمپین در حالی به راه افتاده است که روز گذشته «ویکتور باریو»، ماتادور 29 ساله در حین نمایش گاوبازی توسط یک گاو نر کشته شد.

«پاکما»(PACMA) که یک حزب سیاسی در اسپانیاست که از حقوق حیوانات دفاع می‌کند با حمایت از این کمپین در فضای مجازی از مردم اسپانیا می‌پرسد: آیا به اندازه کافی خون ندیده‌اید؟

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار