مراسم رژه خودرویی بانوان محجبه در قوچان برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر،  مراسم رژه خودرویی بانوان محجبه شهرستان قوچان ظهر امروز که باهدف زنده نگه داشتن یاد شهدای مسجد گوهرشاد و گرامیداشت حریم عفاف و حجاب از محل میدان فلسطین تا فرمانداری شهرستان برگزار شد.

فرماندار قوچان در اختتامیه این مراسم که با حضور مسئولین و بانوان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، به نقش هدایتگری زنان در جامعه اشاره و اظهار کرد: فرمان هدایت جامعه بشری امروز می‌تواند در دست بانوان باشد.

علیرضا قامتی با بیان اینکه واژه عفت بعنوان زینت جامعه سبب ایجاد امنیت روانی در جامعه می‌شود، گفت: سایر جوامعی که اعتقادی به دین مبین اسلام ندارند بدانند با عفاف، امنیت و آرامش در جامعه حاکم می‌شود.

قامتی به سپردن مسئولیت‌های مختلف جامعه به بانوان اشاره کرد و گفت: ما این آمادگی را داریم که در حوزه‌های اجرایی از بانوانی که توانمندی دارند استفاده کنیم.

فرماندار قوچان با بیان اینکه در پرتو حجاب، جامعه اسلامی می‌تواند هدایت‌گر باشد و مسیر درست را تشخیص دهد، افزودد: با همت مادران دیروز توانسته‌ایم چندین هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کنیم و انتظار داریم امروز بانوان با رعایت حجاب همان مسیر درست جامعه اسلامی را ادامه دهند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار