اصفهان در فصل تابستان خاموشی برق نخواهد داشت

مهدی ثقفی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت استان اصفهان برای تامین برق مورد نیاز مردم در فصل تابستان، اظهار داشت: با آغاز فصل تابستان و گرمای هوا و مصرف بالای برق احتمال کمبود نیرو و انرژی در استان اصفهان را با اجرای برنامه‌های تشویقی برای کشاورزان و صنایع رفع کردیم.

وی بیان داشت: کشاورزانی که در پیک مصرف برق یعنی از ساعت ۱۱ صبح تا سه بعدازظهر، موتور برق را خاموش کنند، تا آخر فصل تابستان هیچ هزینه برقی از آنها دریافت نمی‌شود.

مدیر مصرف شرکت توزیع برق استان اصفهان تاکید کرد: همچنین برای صنایع راهکارهای تشویقی در نظر گرفتیم که در پیک مصرف برق، بار مصرف برق خود را پایین بیاورند تا از هزینه‌های قبوض برق آنها کاسته شود.

ثقفی با اعلام اینکه این اقدامات انجام شد تا زمینه آسایش و رفاه حال مردم در خانواده‌ها فراهم شود و مجبور به اجرای طرح خاموشی برق در فصل تابستان نشویم، افزود: در این میان بهتر است که خانواده‌ها نیز در مصرف برق رعایت کرده و با روشن کردن کولرها با درجه پائین ضمن خنک کردن خانه در مصرف برق صرفه جویی کنند.

وی اعلام کرد: به مساجد، ادارات و سازمان‌های مختلف نیز توصیه می شود در مصرف برق صرفه جویی کرده تا با خطر کاهش نیرو وانرژی مواجه نشویم.

مدیر مصرف شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: بیشترین مصرف برق را در سه ماهه تابستان و در روزهای کاری داریم و این مشکل در ایام تعطیل به دلیل تعطیلی سازمان‌ها و ادارات و صنایع به این شدت بروز نمی کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار