ماشین سواری با سهراب پاکزاد

خواننده «این چه حسیه» پس از انتشار قطعه جدیدش (ماشین سواری) درباره زمان انتشار آلبوم مسقل خود توضیحاتی را ارائه داد.

وب‌سایت موسیقی ما: خواننده «این چه حسیه» پس از انتشار قطعه جدیدش (ماشین سواری) درباره زمان انتشار آلبوم مسقل خود توضیحاتی را ارائه داد.سهراب پاکزاد: ژانرهای مختلف و جدیدی در آلبوم جدیدم ارائه کرده‌ایمسهراب پاکزاد که آلبوم «زیر بارون» را به همراه «امیر طبری» و با آهنگسازی و تنظیم زنده‌یاد «نیما وارسته» در سال 88 روانه بازار کرده بود و مورد استقبال دوستداران موسیقی نیز قرار گرفت، نخستین آلبوم مستقل خود را پس از سالها روانه بازار موسیقی کشور خواهد کرد.

سهراب پاکزاد درباره این آلبوم و جزئیات بیشتر آن در گفتگو با ما گفت: «آلبوم در مرحله اخذ مجوزهای لازم است و به احتمال خیلی زیاد پائیز امسال منتشر خواهد شد. تایماز اطاعتی و فرشاد فارسیان تنظیم کننده‌های اصلی این آلبوم هستند و علی ایلیا نیز ترانه‌سرای اصلی آن است. وقت و انرژی زیادی برای این اثر صرف شده است.»

پاکزاد افزود: «آلبوم مستقل من آلبوم خیلی حساسی بود و همین باعث شد روی این اثر و جزئیاتش با وسواس پیش برویم. تنظیم کننده‌ها بی نظیر کار کرده‌اند و ترانه‌ها متفاوت است. اغراق نمی‌کنم ولی فضای موسیقی ایران با این آلبوم تغییر خواهد کرد. چون ژانرهای مختلف و جدیدی را برای این آلبوم ارائه کرده و سعی کردیم با اختلاف از همه آثار بازار جلو برویم.»

این خواننده درباره برنامه‌ریزی کنسرت‌هایش نیز توضیح داد: «همه چیز به صورت دقیق برنامه‌ریزی شده است. تور کنسرت‌هایم بعد از انتشار آلبوم برگزار خواهند شد. تصمیم گرفته ایم برای کنسرت وارد هر شهری که بشویم، بخشی از درآمد کنسرت به خیریه همان شهر تعلق بگیرد.»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار