دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان: حقیقت حجاب و عفاف را در خود بنیادی کنیم

دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان گفت: اگر حقیقت حجاب و عفاف را در خود بنیادی نکنیم ، ظاهر هر چند زیبا هم باشد هیچ ارزشی ندارد، بنابراین باید این حقیقت را در خود بنیادی کنیم.

‌به گزارش ایسنا، ‌طوبی کرمانی در همایش مدافعان حریم خانواده که در سالن شهدای گمنام سپاه سنندج برگزار شد، اظهار کرد: عفاف و حجاب با هم مترادف هستند و حجاب ظاهر یک قضیه و عفاف باطن آن را نشان خواهد داد. 

وی با بیان اینکه ظاهر و عمل هر کاری حکم صفرهای بی نهایتی را دارد که هیچ مفهومی را نمی‌رساند، افزود: اگر رضای خداوند همانند یک واحد قهار در کنار آن قرار بگیرد معنایی پر مفهوم و حقیقتی مشخص را نمایان خواهد کرد و قیمت آن عمل را برای ما افزون‌تر می‌کند.

دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان ضمن اشاره به اینکه ظاهر و باطن باید با همدیگر همخوانی داشته باشد، عنوان کرد: دنیای استکبار با توجه به شناختی که از ذهنیت جوانان ما دارد برای اینکه قلب‌های ما را تسخیر کند از الگوها استفاده می‌کند که ما نیز باید کاملاً مواظب افکار شوم غربی‌ها باشیم.

کرمانی اظهار کرد: اگر هر انسانی در کنار اعمال زیبایش یک باطن زیبا نداشته باشد زود قلب آن تسخیر خواهد شد در صورتی که در یک حکومت علوی و نبوی، سیرت عمل و صورت عمل باید هر دو زیبا باشد.

وی به گفته‌های یک محقق یهودی اشاره و اظهار کرد: آن‌هایی که به ظاهر و اندام خود می‌پردازند آسیب‌پذیرترین انسان‌ها هستند چون همواره هستند افرادی که زیباتر از آن‌ها لباس می‌پوشند، اما انسان‌های مسلمان همواره شعار و شعورشان یکی بوده و زیبایی ظاهری را تنها برای خانواده خود نگه می‌دارند و باطن و ظاهری سالم و عفیف، علم و حقیقت شکل گیری آنها بوده است.

دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان با اشاره به اینکه باید به حجاب خود افتخار کنیم، اظهار کرد: اگر زیرساخت زندگی ما بر اساس قرآن باشد، حتماً سعادتمندانه خواهیم زیست.

وی در پایان با اشاره به اینکه اگر حقیقت را در خود بنیادی نکنیم ظاهر هرچند زیبا هم باشد هیچ ارزشی ندارد، یادآور شد: کیفیت هر عملی به آن عمل، قدر و قیمت می‌بخشد بنابراین باید همه اعمال ما با کیفیت انجام شود تا معنا پیدا کند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار