حوادث واژگونی خودرو در استان مرکزی دو کشته و چهار مجروح برجا گذاشت

حوادث واژگونی خودرو در استان مرکزی دو کشته و چهار مجروح برجا گذاشت

عصر خودرو- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث واژگونی خودرو در این استان دو کشته و چهار مجروح برجا گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کهریزی افزود: حوادث اشاره شده شامل دو سانحه واژگونی خودرو در محورهای خمین - دلیجان و اراک قم بوده است.
وی بیان کرد: در حادثه محور خمین - دلیجان یک دستگاه خودروی سمند واژگون شد که بر اثر آن راننده این خودرو پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه، توانایی نداشتن راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در سر پیچ گزارش شده است.
سرهنگ کهریزی اظهار کرد: در حادثه محور اراک - قم نیز یک دستگاه خودروی پراید واژگون شد که در این سانحه یکی از سرنشینان این خودرو پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و چهار سرنشین دیگر این خودرو مجروح شدند.
وی، علت این حادثه را توجه نکردن راننده پراید به جلو اعلام کرد.
از ابتدای امسال تاکنون 119 نفر بر اثر حوادث رانندگی برون و درون شهری در استان مرکزی جان خود را از دست داده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار