کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک در گناوه/ قاچاقچی حرفه‌ای در دام پلیس

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حیدر عباس زاده ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله با مواد مخدر تلاش‌های ویژه‌ای صورت گرفته است و عرصه برای فعالیت سوداگران در استان تنگ شده است.

وی ادامه داد: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر موجب شناسایی مسیر حرکتی یک دستگاه خودرو پیکاب حامل مواد مخدر از حوزه استحفاظی استان شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: این قاچاقچی ۳۰ ساله مواد مخدر در حالی‌که به‌طور کامل در رصد اطلاعاتی و عملیاتی پلیس قرار داشت هنگامی که در مسیر گناوه به دیلم در حرکت بود فرمان عملیات به یگان‌های پلیس صادر شد.

سردار عباس زاده خاطرنشان کرد: یگان‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان گناوه در یک اقدام هماهنگ خودرو این سوداگر مرگ را محاصره وقبل از هرگونه عکس العملی وی رامتوقف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی دقیق از خودرو این فرد حدود ۹۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در چند نقطه خودرو جاسازی شده بود کشف و خودرو حامل مواد نیز توقیف شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار