واکنش دن‌گاسپار به قهرمانی پرتغال

مربی تیم ‌ملی فوتبال ایران قهرمانی پرتغال در یورو ۲۰۱۶ را تبریک گفت.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از Courant، تیم ‌ملی فوتبال پرتغال موفق شد شب گذشته (یکشنبه) در فینال یورو ۲۰۱۶ با یک گل فرانسه را شکست دهد و عنوان قهرمانی پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا را به خود اختصاص دهد.

شب گذشته خیلی از شخصیت‌های فوتبالی پرتغال دیدار نهایی یورو را در کنار هم و هواداران فوتبال این کشور مشاهده کردند و یکی از افرادی که در این مراسم‌ها حاضر بود، دن گاسپار، مربی تیم ‌ملی فوتبال ایران بود که قبل از مسابقات عنوان کرده بود حتما پرتغال قهرمان می‌شود و شانس به این کشور روی آورده است.

همچنین گاسپار بعد از قهرمانی پرتغال، افزود: شور و شوق مردم پرتغال بی نظیر بود. خیلی خوشحالیم که مردم پرتغال به این شکل مزد حمایت بی نظیر خودشان را از تیم ‌ملی فوتبال پرتغال گرفتند. این قهرمانی برای پرتغال آرزوی بی نظیری بود و قطعا هواداران فوتبال شایسته این جشن بزرگ هستند.

همچنین کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ‌ملی فوتبال ایران در صفحه شخصی خود در فیس بوک قهرمانی تیم ‌ملی فوتبال پرتغال را تبریک گفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار