حدیث فولادوند از احساسش نسبت به ملیحه نیکجومند گفت

به گزارش پارس نیوز،

حدیث فولادوند، در خصوص مرحومه ملیحه نیکجومند گفت: من متاسفانه با ایشان همکاری نداشتم، ولی هم بازیگر پیشکسوتی بودند و هم آن که شباهت زیادی به مادربزرگ خود من داشتند، برای همین خیلی دوستشان داشتم و از این که ایشان را در قاب تلویزیون یا سینما می دیدم، لذت می‌بردم. ضمن این که همسرم رامبد شکرآبی در سریال «سرزمین ملائک» با وی همکاری داشتند و من به نمایندگی از او در این مراسم حاضر شدم، چون ایشان خیلی دوست داشتند که بیایند اما نتوانستند.   

وی درباره زمان به نمایش درآمدن تله فیلم «مصاحبه» گفت: فکر می‌کنم در مراحل آخر کارهای تدوین و صداگذاری باشد و برای نمایش آماده می‌شود.

فولادوند درباره نقش خود در این تله فیلم اظهار داشت: یک نقش متفاوتی بود که فکر می کنم باید دیده شود و نمی توانم راجع به آن نظر خیلی خاصی بدهم، اما از نقش های گذشته ام خیلی بهتر بود.      

گفتنی است؛ تله فیلم «مصاحبه» به کارگردانی رسول محمدی و تهیه‌کنندگی سید محسن اورنگ است.

داستان این فیلم درباره فراموشی انسان‌هاست و این که در این دوران خداوند بندگانش را فراموش نمی کند.

در این فیلم بازیگرانی چون سیاوش خیرابی، حدیث فولادوند، پرستو صالحی، عنایت بخشی، کاظم افرندنیا، عزت الله رمضانی فر، زهره صفوی، روح الله مفیدی، حشمت آرمیده و... حضور دارند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار