استعلام آب مشکلی بزرگ در راه توسعه کشت گلخانه ای است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، علی اشرف منصوری در بیست و پنجمین جلسه ستاد توسعه کشت های گلخانه ای و قارچ خوراکی استان تهران گفت: روند توسعه در هر جامعه ای جریان دارد و برای محقق شدن دو هزار هکتار  توسعه کشت های گلخانه ای، باید هرآنچه که وجود دارد، مورد استفاده قرار بگیرد.

وی ادامه داد: سازمان جهاد کشاورزی باید بر تمامی اهداف خود نظارت کند و آن را توسعه دهد، چراکه تمام بخش های تخصصی را در اختیار دارد.

رییس سازمان جهادکشاورزی استان تهران ادامه داد: شهرستان هایی که از ابتدای سال تاکنون عملکرد ضعیفی داشته اند، باید با فرمانداری های آن شهرستان وارد بحث شد.

منصوری با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات برای توسعه کشت های گلخانه ای،  استعلام آب است، گفت: مقرر شده بود واحدهایی که دارای پروانه بهره برداری معتبر هستند، نیازی به استعلام نداشته باشند، از این رو نیاز است این مشکل با سازمان آب منطقه ای حل و فصل شود.

وی عنوان کرد: لازم است که تمامی طرح های بالای یک هکتار که قبلا متقاضی داشته اند، توسط معاونت تولیدات گیاهی پیگیری و رفع مشکل شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار