X بستن تبلیغات
5. Fixed

تجمع مدافعان حریم خانواده در پاکدشت برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، تجمع خانوادگی مدافعان حریم خانواده، پیش از ظهر دوشنبه و همزمان با روز عفاف و حجاب در شهرستان پاکدشت برگزار شد.

در این مراسم بانوان و زنان شهرستان پاکدشت در کنار بسیاری از خانواده های پاکدشتی، حضور چشمگیری را داشتند و نشان دادند که همچنان پرچمدار دفاع از عفت فاطمی و حجاب زینبی هستند.

حجت الاسلام حسن لزومی امام جمعه، علی صادقی فرماندار و جمعی از مسئولان و مدیران شهرستان پاکدشت نیز در تجمع خانوادگی مدافعان حریم خانواده که به همت ستاد عفاف و حجاب شهرستان برگزار شده بود، شرکت کردند.

حضور ورزشکاران و فعالان رشته های مختلف ورزشی در میدان اصلی شهرستان پاکدشت و در تجمع مدافعین حریم خانواده نیز از دیگر نکات بارز و قابل توجه این مراسم بود.

حجت الاسلام حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در این مراسم با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ عفاف و حجاب اظهار داشت: حفظ عفت و حجاب، برکات و دستاوردهای فراوانی را در بعد فردی و اجتماعی به همراه خواهد داشت.

وی افزود: گسترش فرهنگ عفاف و حجاب موجب تقویت و استحکام بنیان های خانواده می شود و باید مسئولان ادارات و نهادهای مختلف از همه ظرفیت های خود برای توسعه این فرهنگ استفاده کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار