چراغ سبز بورس به افزایش سرمایه بانک ملت

بانک ملت که از آذرماه سال ۱۳۹۴ پیگیر افزایش سرمایه ۲۵ درصدی خود بود امروز بالاخره شاهد صدور مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار تهران شد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه ۲۵ درصدی بانک ملت را از محل جذاب سایر اندوخته ها را صادر کرد و آماده برگزاری ۳ مجمع در هفته آینده اولین ماه از تابستان شد.
به این ترتیب سرمایه اسمی 4 هزار میلیارد تومانی"وبملت" از محل جذاب سایر اندوخته ها به 5 هزار میلیارد تومان خواهد رسید و صرف کفایت سرمایه خواهد شد.
این بانک با سرمایه 4 هزار میلیارد تومانی، اولین سود سال جاری 501 ریال پیش بینی کرده و چهارشنبه 30 تیر به طور همزمان سه مجمع سالانه ، فوق العاده و عادی به طور فوق العاده را برای تصویب صورت های مالی ، افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره را تشکیل خواهد داد.

هیات مدیره بانک ملت در اطلاعیه ای از سهامداران دعوت کرده است تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده که در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۳۰ تیرماه سال جاری در محل سالن اندیشه تالار حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود، حضور پیدا کنند.
بر اساس این گزارش، دستور کار این جلسه، افزایش سرمایه بانک ملت و سایر مواردی خواهد بود که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده است.
همچنین جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ملت با دستور کار انتخاب اعضای هیات مدیره این بانک، ساعت ۱۰ صبح همان روز( ۳۰ تیرماه ۱۳۹۵) برگزار خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار