بازگشت قائمی به تمرین‌های تیم ملی والیبال/ غفور و محمودی جدا تمرین کردند

در آغاز تمرین‌های تیم ملی والیبال جهت حضور در المپیک، تمامی 16 بازیکن دعوت شده حضور داشتند و دو بازیکن مصدوم جداگانه تمرین کردند.

به گزارش ایسنا، دومین روز تمرین‌های تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های المپیک 2016 ریو دوشنبه 21 تیر در سالن والیبال فدراسیون برگزار شد. در این تمرین تمام 14 بازیکن دعوت شده از سوی رائول لوزانو حضور داشتند. امیر غفور، شهرام محمودی و فرهاد قائمی سه بازیکن تیم ملی هستند که به علت مصدومیت چند روز از تمرین‌های جمعی تیم ملی دور بودند.

در تمرین دوشنبه تیم فرهاد قائمی که وزن زیادی را در مدت مصدومیت خود از دست داده است، همراه با بقیه ملی‌پوشان تمرین کرد و به نظر می‌رسد مصدومیتش در حال رفع شدن است. امیر غفور و شهرام محمودی تمرین‌های بدنسازی جداگانه‌ای را انجام دادند ولی محمودی دقایقی در تمرین‌های زمین تیم شرکت کرد و غفور به تمرین‌های انفرادی پرداخت.

برنامه‌های اصلی لوزانو روی سرویس و تکنیک‌های فردی بازیکنان در حمله و دفاع بود که او به همراه دستیارانش تمام نقاط ضعف بازیکنان را به آن‌ها گوشزد می‌کرد.

تیم ملی تا آغاز المپیک سه هفته برنامه تمرینی را در دستور کار دارد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار