نگران مشکلات Team Fortress 2 نباشید، ولو آنها را برطرف خواهد نمود

نگران مشکلات Team Fortress 2 نباشید، ولو آنها را برطرف خواهد نمود

پس از انتشار بروزرسان تابستانه بازی Team Fortress 2 بازیکنان با مشکلاتی مواجه شدند. شرکت ولو اعلام نمود که بزودی مشکلات ناخواسته بوجود آمده را برطرف خواهد نمود.

پس از گذشت نه سال از انتشار بازی Team Fortress 2، بلاخره این بازی توسط جدیدترین بروزرسانی که هر ساله برای آن عرضه می‌شود، ماد رقابتی را دریافت نمود اما بروزرسان مشکلات ناخواسته‌ای را بوجود آورده است. شرکت ولو در اطلاعیه جدید خود به چهار مشکل (در بعضی موارد این مشکلات گلایه‌ و انتظارات بازیکنان بوده‌اند نه یک مشکل) اساسی بازیکنان اشاره و قول داد که بزودی آنها را برطرف نماید.
یکی از گلایه‌های بازیکنان این بوده است که اگر ده دقیقه در بازی فعالیتی وجود نداشته باشد بازیکن جریمه خواهد شد، ولو در این خصوص اعلام کرد:

بازخوردهای شما ما را متقاعد کرد که یکی از عوامل مهم برای بازیکنان ورود و خروج بدون دردسر و جریمه است. بزودی این جریمه برداشته خواهد شد.

از مشکلات بوجود آمده این بروزرسان، مشکل بوجود آمده برای زمان صف انتظار این بازی است. در این رابطه ولو اعلام کرد:

چیزیکه در حال حاضر در مورد صف انتظار مشاهده می‌کنید یک باگ است نه یک قابلیت، ما بطور جدی در تلاش هستیم تا این مشکل را برطرف نماییم. بسیاری از مشکلات پس از عرضه بروزرسان بوجود آمده‌اند و برطرف سازی این مشکل در اولویت اول ما قرار دارد.

مشکل دیگری که مورد توجه ولو نیز قرار گرفته است تنظیمات مسابقه و اضافه کردن توانایی انتخاب نقشه‌ها است که در این رابطه ولو اعلام نمود:

این قابلیتی است که بزودی به این بازی اضافه خواهد شد.

از مشکلات دیگری که مورد توجه کاربران قرار گرفته مشکل سطح‌بندی بازی است. ولو در رابطه با آن اعلام نمود:

این قابلیت به شما نشان می‌دهد که چه مدت بازی کرده‌اید و تاثیری برروی matchmaking ندارد.

ولو در رابطه با رفع این مشکل چیزی نگفت و صرفاً بخاطر اطلاع‌رسانی ضعیف خود عذرخواهی کرد.

در نهایت ولو اعلام نمود:

در پایان لازم است توضیح دهیم که ما ارزش وجود ارتباط در ساخت بازی‌های ویدئویی را می‌دانیم و کلیه بازخوردهایی که به شیوه‌های مختلف برای ما ارسال می‌کنید را خواهیم خواند. شاید پاسخی ندهیم یا حرفی نزنیم اما شنوندگان خوبی هستیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار