تارزان واقعی که 40 سال موش خورد + تصاویر

تارزان واقعی ، داستان پدر و پسری که 40 سال در جنگل زندگی کردند

تارزان واقعی در دل جنگلهای ویتنام دیده شد . این مرد 40 سال از عمر خود را در جنگل سپری کرده است و بعد از گذشت سالها به خانه خود باز می گردد. " هو وان لانگ " 44 ساله پدرش " وان تانح" 85 ساله 41 سال در جنگل زندگی کرده و برای زنده ماندن همانند تارزان قصه های قدیمی از حیوانات جنگل تغذیه می کردند .

تارزان واقعی

تارزان واقعیعکس تارزان واقعی در جنگلهای ویتنام

بعد از آغاز جنگ ویتنام این دو پدر و پسر برای نجات جانشان به جنگل های منطقه تی ترا رفتند . آنها تمام خانه و زندگی شان را در کنار جسد اعضای دیگر خانواده رها کرده و 4 دهه از عمر خود را در جنگل سپری کردند . ساخت پناهگاه و ابزار دفاعی اولین اقدامات بعد از آغاز زندگی در جنگل برای مرد 44 ساله و پسر 2 ساله اش بوده است. بعد از گذشت 41 سال بالاخره این پدر و پسر در جنگلهای انبوه توسط گروهی از محققان دیده و به نوعی کشف شدند و برای ادامه زندگی به روستای کوچکی در همان نزدیکی منتقل شدند . بعد از گذشت مدت کوتاهی هو وان به همراه تعدادی عکاس و ماجراجو به محل قبلی زندگی اش در جنگل آمد تا آن دوران را برای آنها بازسازی کند.

تارزان واقعی

تارزان واقعی

تارزان واقعی که موش می خورد تا زنده بماند

بعد از آغاز جنگ و کشته شدن مادر و 2 پسر خانواده من و پدرم برای نجات جانمان به جنگل رفتیم تا به دور از هر خطری زندگی کنیم. پدرم در توصیف آن روزها می گوید:به محض رسیدن به جنگل بعد از ساعتها گردش بی هدف دست به کار شدم تا پناهگاهی بسازم خانه ای در ارتفاع 5 متر بالاتر از سطح زمین بالای درختی ساختم. در ابتدا یافتن غذا کار سختی بود و ما به ندرت می توانستیم میوه و گیاهان خوراکی برای سیر کردن خود پیدا کنیم تا اینکه مجبور شدیم با خوردن موش نیاز بدن مان را به غذا و انرژی تامین کنیم.او که حالا پس از 41 سال به روستا و محل زندگی قبلی اش بازگشته است احساس خوشحالی می کند اما هنوز هم دلش هوای زندگی در جنگل را دارد.

تارزان واقعی که 40 سال موش خورد + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار