X بستن تبلیغات
5. Fixed

موفقیت داوران خوزستانی در تست داوران لیگ برتر فوتسال کشور

دو داور خوزستانی در رقابت‎های فصل آینده لیگ برتر فوتسال کشور قضاوت خواهند کرد

دو داور خوزستانی در رقابت‎های فصل آینده لیگ برتر فوتسال کشور قضاوت خواهند کرد.

کلاس توجیهی پیش‎فصل داوران لیگ برتر فوتسال کشور، روز گذشته (بیستم تیرماه) در سالن اجتماعات هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

در این کلاس توجیهی که با حضور 84 داور فوتسال کشور و با حضور مسعود عنایت (رییس دپارتمان داوری فدراسیون)، بهمن غفاری (مسوول داوری فوتسال فدراسیون) و علیرضا سهرابی و علیرضا رجبی (مدرسین دوره) برگزار شد، داوران ضمن شنیدن سخنان رییس دپارتمان داوری، مشکلات و امکانات مد نظر خود را برای فصل پیش رو بیان کردند و به مرور قوانین جدید پرداختند.

همچنین بازبینی ویدئو، بررسی نحوه اجرای تعویض، تخلفات موقعیت آشکار گل، خطاهای جمع شده و همکاری تیم داوری، از دیگر برنامه های داوران در این کلاس بود.

همزمان با این کلاس، آزمون آمادگی جسمانی براساس معیارهای فیفا از 84 داور حاضر در این دوره به صورت عملی انجام شد که علی پورافشار و محمدعلی سیاحی از خوزستان با موفقیت در این آزمون، جواز قضاوت در دیدارهای فصل آتی لیگ برتر فوتسال کشور را از سوی کمیته داوران فدراسیون دریافت کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار