X بستن تبلیغات
5. Fixed

تجمعات مردمی حجاب با عنوان مدافعان حریم خانواده در 400 نقطه کشور

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تجمعات مردمی حجاب و عفاف همزمان با 21 تیر روز ملی حجاب و عفاف اظهار داشت: امروز همزمان در 400 نقطه کشور تجمعات مردمی حجاب و عفاف برگزاری می‌شود و در تهران در 22 نقطه این تجمعات برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هدف از تجمعات مردمی حجاب و عفاف ترویج این فرهنگ در جامعه است، گفت:‌ مردم خواستار این هستند که با ترویج حجاب آرامش در جامعه حاکم شود و بسیاری از تجمعات با عنوان «من خانواده‌ام را دوست دارم» برگزار می‌شود.

رئیس بسیج جامعه زنان گفت:‌ یکی از آسیب‌های بدپوششی و آرایش نامناسب ضربه زدن به بنیان خانواده‌‌هاست و در تمام دنیا عریانی، فروپاشی خانواده را به همراه دارد.

اصلانی بیان کرد:‌ مردم در تجمعات حجاب و عفاف خواستار حرکت جامعه به سمت حاکمیت حیا و عفاف بوده و از متولیان امر می‌خواهند به این موضوع توجه ویژه داشته باشند به ویژه در بحث نوع پوشاک چرا که امروزه در ویترین اغلب فروشگاه‌ها شاهد مُدل‌های نامناسب پوشاک هستیم که نمادی از نفوذ فرهنگی دشمن است.

وی مطرح کرد:‌ باید مشخص شود مُدل‌های نامناسب پوشاک از چه مبادی وارد کشور یا چگونه به صورت زیرزمینی در کشور تولید می‌شوند؟ لباس‌هایی که جملات و تصاویر مستهجن لاتین بر روی آن حک شده است با قیمت ارزان در بازار پوشاک قابل دسترسی است.

رئیس بسیج جامعه زنان گفت:‌ از هیئت وزیران درخواست داریم حداقل یک جلسه خود را به موضوع پوشش و نوع لباس‌هایی که در جامعه به فروش می‌رسد اختصاص دهند.

اصلانی در پایان خاطرنشان کرد:‌تجمعات حجاب و عفاف در دو نقطه تهران یعنی میدان فلسطین و میدان ارک در صبح و در 20 نقطه دیگر ساعت 17 عصر برگزار می‌شود.

آدرس اماکن اجتماع مردمی مدافعان حریم خانواده با شعار من خانواده‌ام را دوست دارم در تهران

تجریش امامزاده صالح ساعت 18

میدان کارج ساعت 17

پارک آب و آتش ساعت 17

فلکه سوم تهرانپارس و میدان هروی ساعت 18.30

شهرک اکباتان ساعت 18

گلزار شهدای یافت آباد پارک پروین اعتصامی ساعت 17.30

میدان امام حسین (ع) ساعت 17

میدان هفت حوض اعت 18

میدان آزادی ساعت 17

میدان جمهوری ساعت 18

میدان منیریه ساعت 17

فکه دوم نیرو هوایی ساعت 18.30

میدان شهدا ساعت 18

بازار دوم نازی آباد ساعت 18

افسریه و قیامدشت ساعت 18

میدان ابوذر ساعت 17.30

مسجد النبی وردآورد ساعت 17

خیابان ماهان مسجد چهارده معصوم ساعت 17

خیابان حجاب ساعت 18

دریاچه خلیج فارس ساعت 19

لواسان ساعت 17

شهرک قائم میدان نیایش ساعت 19

میدان فلسطین ساعت 10

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار