‫ماجرای کلاه گیس 12 میلیارد تومانی یک فراری / پلیس مازنداران اعلام کرد

رکنا: فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری کلاهبردار 120 میلیارد ریالی خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی مراجعه و طرح شکایت تعدادی مالباخته مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی از آنان توسط فردی به نام"س- گ" موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات از مال باختگان دریافتند، متهم با فروش واحدهای آپارتمانی به آنان و فروش مال غیر از دو سال قبل بیش از 120 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری است.
فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه متهم دارای سابقه کیفری نیز بود گفت: این فرد با ثبت و تاسیس چند شرکت تجاری با همکاری و تبانی خانواده اش در امر ساخت و ساز و فروش واحدهای آپارتمانی در سطح استان فعالیت داشت و با شیوه و شگردهای مجرمانه اقدام به کلاهبرداری می کرد.
میرفیضی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان، متهم را که با تغییر چهره -استفاده از کلاه گیس -  در یکی از شرکتهای تجاری مشغول کار شد و به دنبال تهیه مدارک جعلی برای خروج از کشور بود شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان گفت: متهم از سوی مال باختگان شناسایی و با قرار مناسب روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار