X بستن تبلیغات
5. Fixed

شوی افتتاح مسکن مهر در پردیس با حضور قائم مقام وزیر

شوی رسانه‌ای مسئولان شرکت عمران شهرهای جدید امروز در شهر پردیس در افتتاح واحدهای مسکن مهر پردیس اینگونه رقم خورد که پس از تحویل چهار کلید از واحدهای فاز ۱۱ این شهر به متقاضیان، مجدداً این کلیدها پس گرفته شد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :

امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن قرار بود تعدادی از واحدهای مسکن مهر فاز 11 (کوزو) به بهره‌برداری برسد به همین دلیل با 35 متقاضی این واحدهای مسکونی تماس برقرار شده و آنها را برای دریافت کلید این واحدها به شهر پردیس فراخواندند.

یکی از متقاضیان مسکن مهر در تماسی گفت: روز گذشته با 35 نفر از متقاضیان فاز 11 مسکن مهر شهر پردیس تماس گرفته و اعلام کردند که برای تحویل واحدهای خود صبح روز دوشنبه در شهر پردیس حضور بهم رسانید.

وی افزود: پس از اینکه در فاز 11 شهر پردیس حاضر شدیم و مراتب افتتاح یک واحد نمونه با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر انجام شد کلید این واحد آپارتمان را به مالک آن در حضور رسانه‌های تصویری تحویل دادند.

جعفری ادامه داد: اما پس از رفتن این رسانه‌ها کلید را از مالکان آن پس گرفتند و اعلام کردند که باید 7 تا 10 میلیون تومان دیگر واریز کنید تا کلید تحویل شما شود.

به گفته وی، اکثر متقاضیان مسکن مهر فاز 11 شهر پردیس 33 میلیون تا 40 میلیون تومان پرداخت کرده‌اند و این اتفاق در بلوک 89 - 90 و 91 (زون 4) رخ داده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار