شوی افتتاح مسکن مهر در پردیس با حضور قائم مقام وزیر/ کلید را تحویل نداده پس گرفتند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن قرار بود تعدادی از واحدهای مسکن مهر فاز 11 (کوزو) به بهره‌برداری برسد به همین دلیل با 35 متقاضی این واحدهای مسکونی تماس برقرار شده و آنها را برای دریافت کلید این واحدها به شهر پردیس فراخواندند.

یکی از متقاضیان مسکن مهر در تماس با خبرنگار فارس گفت: روز گذشته با 35 نفر از متقاضیان فاز 11 مسکن مهر شهر پردیس تماس گرفته و اعلام کردند که برای تحویل واحدهای خود صبح روز دوشنبه در شهر پردیس حضور بهم رسانید.

وی افزود: پس از اینکه در فاز 11 شهر پردیس حاضر شدیم و مراتب افتتاح یک واحد نمونه با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر انجام شد کلید این واحد آپارتمان را به مالک آن در حضور رسانه‌های تصویری تحویل دادند.

جعفری ادامه داد: اما پس از رفتن این رسانه‌ها کلید را از مالکان آن پس گرفتند و اعلام کردند که باید 7 تا 10 میلیون تومان دیگر واریز کنید تا کلید تحویل شما شود.

به گفته وی، اکثر متقاضیان مسکن مهر فاز 11 شهر پردیس 33 میلیون تا 40 میلیون تومان پرداخت کرده‌اند و این اتفاق در بلوک 89 - 90 و 91 (زون 4) رخ داده است.

انتهای پیام/م

http://fna.ir/8H4Y6M

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار