اتمام مترو خط 7 و فرودگاه امام خمینی (ره) تا پایان سال

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، هابیل درویش صبح امروز در مراسم بهره برداری از 43 دستگاه واگن مترو با بیان اینکه تا پایان امسال 31 کیلومتر از خط 7 مترو به بهره‌رداری می‌رسد، گفت: همچنین تا پایان امسال خط مترو به فرودگاه امام خمینی (ره) می‌رسد.

وی با بیان اینکه با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت واگن‌سازی 20 رام قطار به زودی تحویل شرکت بهره‌برداری مترو می‌شود، تصریح کرد: 6 رام در خط فرودگاه امام خمینی (ره)، و 14 رام نیز به خط 7 مترو تعلق می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت مترو با بیان اینکه ساخت واگن‌های مخصوص خط مترو فرودگاه مهرآباد کارگران را به علم و دانش جدیدی در ساخت واگن رساند، گفت: این جهش سبب شد که مدت ساخت واگن‌ها نیز کاهش یابد.

درویشی با بیان اینکه امیدواریم با مدیریت جدید در معاونت حمل و نقل، ساخت پروژه 100 کیلومتر مترو با سرعت ادامه یابد،  افزود: تا اواسط سال 96، 100 کیلومتر مترو دیگر نیز به ناوگان حمل و نقل تهران اضافه می‌شود.

مدیرعامل شرکت مترو گفت: با دولت رایزنی انجام داده‌ایم تا واگن مترو کلانشهرهای کشور به صورت ریالی از سوی شرکت واگن‌سازی تهران تامین شود که این در مرحله رایزنی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار