X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫مرگ اولین زن داعشی ثبت شد+ عکس

رکنا: روآن کمال زین العابدین Rowan Kamal Zine El Abidine"" نام اش به عنوان نخستین کشته شده زن بریتانیایی که به داعش پیوسته بود، ثبت شد.

یکی از اعضای گروه دانشجویان پزشکی که سال گذشته دانشگاه را با هدف پیوستن به داعش ترک کرده بود، کشته شد. "روآن کمال زین العابدین" 22 ساله نخستین زن عضو گروه داعش است که کشته شده است. وی در پی حمله هوایی روز پنج شنبه به عراق جان خود را از دست داده، اما همسر و دحترش بر این باورند که وی نجات یافته است. آژانس های خبری در سودان محل وقوع حمله در عراق را مشخص نکرده اند، اما احتمال می رود روآن کمال در پایگاه اصلی گروه تروریستی داعش، موصل مستقر بوده است. وزارت امور خارجه مرگ این خانم را تایید نکرده است.

قبل از پیوستن به داعش وی انگلیس را به قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی در پایتخت سودان، خارطوم ترک کرده بود. سال گذشته این خانم به همراه 8 تن از همکلاسی های خود دانشگاه را ترک و از راه ترکیه وارد خاک سوریه شدند تا به تروریست های داعش بپیوندند. یکی از این دانشجویان این گروه بعد از پیوستن به جرگه داعش از طریق واتس آپ به خانواده اش پیام داده که برای کمک این سفر را انجام داده نه جنگ، قصد خود را کمک به مجروحان جنگ اعلام کرده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار