زمین‌لرزه‌های «شنبه» خسارتی نداشت

هادی اخلاقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از بامداد روز دوشنبه تاکنون هفت زمین‌لرزه منطقه شنبه را لرزانده است که بزرگ‌ترین زمین‌لرزه دارای شدت ۳.۸ درجه در مقیاس ریشتر بوده است.

وی افزود: بررسی‌های لازم در مورد وضعیت خسارات جانی و مالی این زمینه لرزه در سطح منطقه صورت گرفته است و خوشبختانه گزارشی از خسارات این زمین لرزه دریافت نکردیم.

بخشدار شنبه و طسوج اضافه کرد: نیروهای امدادی شهرستان نیز آمادگی لازم را دارند که در صورت نیاز برای کمک وارد عمل شوند.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۸ درجه در مقیاس ریشتر در عمق ۱۴ کیلومتری ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه صبح دوشنبه شهر شنبه در استان بوشهر را لرزاند. همچنین زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۵ درجه در مقیاس ریشتر این منطقه را لراند.

زلزله ۳.۶ ریشتری در ساعت هشت و ۲۳ دقیقه، زمین لرزه ۲.۹ ریشتری در ساعت سه و ۳۰ دقیقه، زمین لرزه ۳ ریشتری در ساعت سه و ۲۱ دقیقه، زمین‌لرزه ۳.۲ ریشتری در ساعت ۳ و هشت دقیقه و زمین لرزه ۳.۱ ریشتری در ساعت ۲ و چهار دقیقه این منطقه را لرزاند.

به گزارش خبرنگار مهر، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر روز بیستم فرودین‌ماه سال ۹۲ شهرشنبه را لرزانده بود که بیش از ۳۰ کشته و یک هزار نفر مجروح شدند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار