شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه استخدام می‌کند

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه اعلام کرد که در راستای طرح تحول راهبردی و توسعه کمی و کیفی فروشگاه‌های خود، از جوانان فعال، با انگیزه و پرتلاش که از روحیه کار تیمی  و مقاوم در برابر فراز و نشیب‌های کاری برخوردار هستند، دعوت به همکاری می‌نماید.

متقاضی باید اشتیاق و توانایی یادگیری موضوعات تخصصی همچون سفارش‌گذاری کالا، انبارداری، چیدمان، پروموشن و مدیریت تخفیف‌ها، بازاریابی، تبلیغات و مدیریت مالی را در کوتاه‌مدت داشته باشد و در حین کار نیز به طور مستمر مهارت‌های خود را افزایش دهد.

مدیریت کارا و اثربخش تیم کاری و توانایی ایجاد انگیزه در همکاران، توانایی اولویت‌بندی، برنامه‌ریزی و ارجاع کار به همکاران و پیگیری مستمر، توانایی ارتباط مستمر و فعال با دیگران به ویژه خوشرویی و برخورد مناسب و مهارت کار تیمی و ایجاد محیطی برای توسعه ایده‌های جدید و استفاده از خلاقیت همکاران از جمله توانایی‌هایی است که فرد متقاضی باید نشان دهد که از میزان قابل قبولی از آنها برخوردار است.

علاقمندان می‌توانند رزومه خود را به پست الکترونیکی [email protected] ارسال کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار