مهلت دریافت سبد کالا تمدید شد

معاون نیروی انسانی ناجا با اشاره به اینکه به مناسبت ماه مبارک رمضان، مبلغ یک میلیون ریال به "حکمت کارت" ...

معاون نیروی انسانی ناجا با اشاره به اینکه به مناسبت ماه مبارک رمضان، مبلغ یک میلیون ریال به "حکمت کارت" کارکنان ناجا واریز شد، گفت: مهلت دریافت سبد کالا ، از پایان خرداد تا سه ماه بعد تمدید شد.

سردار " زارعی" از تمهیدات معاونت نیروی انسانی هم زمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی اظهار کرد: بر مبنای تدابیر سردار فرمانده محترم ناجا و در راستای رسیدگی و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان در ماه مبارک رمضان یک مرحله سبد کالا به کارکنان ناجا اعطا گردید.

معاون نیروی انسانی ناجا بیان کرد: مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده در ایام مبارک رمضان امسال به صورت ابتکاری و خلاف رویه قبلی " حکمت کارت اتکا " کارکنان تا سقف یک میلیون ریال شارژ شود. سردار زارعی اضافه کرد : کلیه کارکنان ناجا، بازنشستگان، و جانبازان ناجا در لیست استفاده از این خدمات قرار دارند.

وی یاد آور شد : همین مبلغ به کارکنان قراردادی، خرید خدمت، خانواده معظم شهداء و سربازان متأهل نیز در قالب کارت اتکا پارسیان ارائه شد.

معاون نیروی انسانی ناجا خاطر نشان کرد: کارکنان می توانند با مراجعه به شعب فروشگاه های زنجیره ای "اتکا" بر اساس نیاز و بر مبنای تخفیف لحاظ شده، تا سقف یک میلیون و صد و پنجاه هزار ریال و به صورت انتخابی اقلام مورد نیاز را خریداری نمایند.

گفتنی است، کارکنان قراردادی و سربازان متأهل نیز می توانند با مراجعه به اداری و پشتیبانی رده مربوطه کارت اتکا خود را به مبلغ یک میلیون ریال دریافت نمایند.

تاریخ شروع دریافت سبد کالا از 30/03/95 در کلیه شعب فروشگاه های زنجیره ای اتکا به مدت 3 ماه می باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار