پنالتی قلعه نویی به جیمی جامپ معروف

سرمربی تیم تراکتورسازی همچنان به جیمی جامپ معروف فوتبال ایران بها می دهد.اگر این روزها سری به اردوی تیم تراکتورسازی در تهران بزنید، حضور یک فرد توجه شما را جلب می کند. جیمی جامپی که در دوره حضور امیر قلعه نویی در استقلال پس از تلاش های زیاد توانست یکی از کارگران کمپ استقلال شود، حالا در اردوی تراکتورسازان نقش تدارکات را ایفا می کند.این فرد که مدت ها است از کمپ باشگاه استقلال اخراج شد، حالا با نظر امیر قلعه نویی در اردوی تراکتورسازی حضور دارد و کارهای تدارکات را انجام می دهد.از آنجایی که سرمربی تراکتورسازی علاقه زیادی به او دارد، در تمرین روز گذشته به درخواستش برای پنالتی زدن به دروازه ای که درونش قرار داشت، نه نگفت. قلعه نویی دیروز به این جیمی جامپ پنالتی زد و نکته جالب چند عکس العمل جالب او بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار