Xبستن تبلیغات

کیوسک/ بازارگرمی تکراری کی‌روش

وبسایت رسمی برنامه نود - امروز دوشنبه(21 تیر) چند روزنامه با انتشار چاپ دوم قهرمانی پرتغال در یورو 2016 را پوشش دادند. در کنار این خبر مهم گزارشهای جالب و مهم دیگری هم در صفحات یک روزنامه های ورزشی دیده می شود.

گل در چاپ دوم با چاپ عکس جام قهرمانی یورو بالای سر رونالدو تیتر "یورونالدو" را برای بازی دیشب برگزیده است. این روزنامه همچنین در صفحه یک خود تیترهای درباره کش و قوس سجاد شهباززاده با استقلال بر سر گرفتن رضایت نامه دارد.

خبرورزشی با چاپ عکس هایی از قهرمانی پرتغال تیتر زده "کریس با پروانه گریست با جام خندید". خبرورزشی همچنین تیتر زده رامین رضاییان نمی تواند از پرسپولیس جدا شود.

ایران ورزشی در چاپ یک خود به سراغ کارلوس کی روش رفته و با انتقاد از غیبت های سرمربی تیم ملی، اخبار پیشنهادهای خارجی این مربی را یک بازارگرمی تکراری دانسته است. ایران ورزشی همچنین عنوان کرده پرسپولیس همچنان مشکل فصل قبل را دارد خوب گل می زند و پنالتی خراب می کند. احتمال استقلالی شدن حسین آشنا هم دیگر خبر ایران ورزشی است.

پیروزی در صفحه یک خود خبر داده در خط حمله پرسپولیس ستاره ای رو خواهد شد، البته شاید منظور روزنامه قرمزها درخشش علی علیپور در فصل اینده باشد. پیروزی گران بودن آقای گل لیگ یک هلند را دلیل پرسپولیسی نشدن او عنوان کرده است. تمدید قرارداد ماریچ و نیامدن شجاع خلیل زاده به پرسپولیس هم دیگر خبر صفحه یک پیروزی است.

استقلال جوان امروز هم عکس هایی از تمرین استقلال در ارمنستان انتخاب کرده و در صفحه یک خود منتشر کرده است. استقلال جوان نگران دو بازی اول استقلال در لیگ است. دو دیداری که مهدی رحمتی مصدوم است و احتمال دارد آبی ها بریا این دو باز دروازه بان بگیرند. شکایت پروپئیچ از استقلال به فیفا نیز یکی دیگر از تیترهای صفحه یک استقلال جوان است.

روزنامه 90 برای تیتر و عکس یک خود به سراغ حواشی قبل از بازی فینال و حضور پررنگ ماموران امنیتی در پاریس رفته است.ازدواج دوباره پله هم دیگر خبر جالب صفحه یک روزنامه 90 است.

شوت در صفحه یک خود به فیش حقوقی پیشکسوتان فوتبال ایران اشاره داشته است، ناصر حجازی 300 هزار تومان و همایون بهزادی 150 هزار تومان. حضور نمایندگان باشگاه اینتر میلان در آکادمی باشگاه استقلال و همچنین انتخاب علی کاظمی به عنوان سرپرست سازمان لیگ دیگر خبرهای مهم صفحه یک شوت است.

ابرارورزشی در صفحه یک خود صحبت های وحید هاشمیان و انتقادهای او از وضعیت فوتبال ایران را تیتر یک کرده است. فسخ نشدن قرارداد شهباززاده با استقلال هم دیگر خبر مهم صفحه یک ابرارورزشی است.

57189

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار